Kontaktpersoner samarbeid

Her har vi samlet lenker til oversikter over kontaktpersoner på ulike fagområder som kan være til nytte i samhandlingen.


Troms
Nordland

Koordinerende enheter i kommunene

Oppdatert 21.8.19

Endring av opplysninger send epost til: UNN-koordinerende.enhet@unn.no


Ballangen

Susanne Rogander
Helse og omsorg, postboks 44
8540 Ballangen Telefon: 76 92 92 22, mob. 906 59 226
susanne.rogander@ballangen.kommune.no


Balsfjord

Rigmor Hamnvik
Enhetsleder Psykiatri og ReHabilitering
Helsesenteret 9050 Storsteinnes
Telefon: 77 72 21 65,  mob. 950 63 180
Ivaretar også funksjon som forløpskoordinator for pakkeforløp psykisk helse og rus
rigmor.hamnvik@balsfjord.kommune.no


Bardu

Gurine Haaksvold
Ergoterapeut/ rehab.koordinator,
Fogd Holmboesgt 56, 9360 Bardu.
Telefon: 77 18 55 39, mob. 986 87 428
gurine.haaksvold@bardu.kommune.no


Berg

Jorid Meyer
Levekårssjef
Berg kommune, 9385 Skaland
Telefon: 77 85 90 12, mob. 416 60 038
jorid.meyer@berg.kommune.no


Dyrøy

Tove Utmo
Enhetsleder pleie og omsorg
Dyrøytunet 1, 9311 Brøstadbotn
Telefon: 77 18 92 84, mob. 993 67 541
tove.utmo@dyroy.kommune.no


Evenes

Stine Fedreheim
Pleie- og omsorgsleder,
Helse- og sosialsenteret, 8534 Liland
Telefon:  918 19 032
Ivaretar også funksjon som forløpskoordinator for pakkeforløp psykisk helse og rus
stine.fedreheim@evenes.kommune.no

Gratangen

Liv Karin Helland
Helsesøster, Gratangen kommune, Årstein, 9470 Gratangen
Ring telefon: 77 02 18 60 for informasjon
liv.karin.helland@gratangen.kommune.no

 
Harstad

Kjersti Dragland
Rehabiliteringskoordinator, Koordinerende enhet
Harstad kommune, 9479 Harstad
Telefon: 770 266 29, mob. 950 64 639
kjersti.dragland@harstad.kommune.no


Ibestad

Anita Dahl Solbakken
HSO-leder, Kopparvika 7, 9450 Hamnvik
Telefon: 909 66 923
anita.dahl.solbakken@ibestad.kommune.no

Karlsøy

Ann Ellen Johansen
Pleie og omsorgsleder, Karlsøy omsorgssenter
Telefon: 77 74 60 80, mob. 992 70 284
ann-ellen.johansen@karlsoy.kommune.no

 
Kvæfjord

Marit Blekastad
Kontaktperson KE, Bygdeveien 26, 9475 Borkenes
Telefon: 77 02 33 36/mobil 99 21 69 80
marit.blekastad@kvafjord.kommune.no


Kvænangen

Sigrid Heimdal Myreng
Koordinerende enhet
Kommunefysioterapeuten i Kvænangen, 9161 Burfjord
Telefon: 92687004
sigrid.myreng@kvanangen.kommune.no


Kåfjord

Liv Solvang
Rådgiver/saksbehandler PRO-tjenesten
Kåfjord kommune, Post boks 74, 9148 Olderdalen
Telefon: 77 71 93 03

Liv solvang varetar også funksjon som forløpskoordinator for pakkeforløp psykisk helse og rus
liv.solvang@kafjord.kommune.no
linn.sylvi.steinnes@kafjord.kommune.no
turid.olsen@kafjord.kommune.no


Lavangen

Norunn Johansen
Pleie og omsorgssjef Lavangen kommune,
Nesseveien 22, 9357 Tennevoll
Telefon: 911 90 878
Ivaretar også funksjon som forløpskoordinator for pakkeforløp psykisk helse og rus
norunn.johansen@lavangen.kommune.no


Lenvik

Mona Hagensen
Tildelingsenheten
Postboks 600, 9306 Finnsnes
Telefon: 77 88 31 20, mob. 908 22 054 mona.hagensen@lenvik.kommune.no


Lyngen

Inger Grønvoll 
Enhetsleder, helse
Lyngen kommune, Strandveien 24, 9060 Lyngseidet
Telefon: 77 71 17 05, mob. 415 48 378

Ivaretar også funksjon som forløpskoordinator for pakkeforløp psykisk helse og rus
inger.gronvoll@lyngen.kommune.no

Anette Samuelsen
Kommuneergoterapeut, Lyngen kommune,
Kjosveien 20, 9060 Lyngseidet
Telefon 906 11 571
anette.samuelsen@lyngen.kommune.no


Lødingen

Solveig Storjord Hanssen
Koordinator hab og rehab.
Idrettsveien 1a, 8410 Lødingen
Telefon: 76 98 67 11, mob. 903 61 080
solveig.hanssen@lodingen.kommune.no

Målselv

Siv-Hege Severi
Målselv kommune v/koordinerende enhet,
Mellombygdveien 216, 9321 Moen
Telefon: 93468845
epost: SivHege.severi@malselv.kommune.no

Narvik

Grete Feragen
Tildelingskontoret
Kongensgt 49, 8512 Narvik.
Telefon: 76 91 35 98, mob. 416 24 947

tildelingskontoret@narvik.kommune.no

Nordreisa

Angela Sodefjed,
leder koordinerende enhet
Sonjatunveien 1,
9151 Storslett
Telefon: 77 58 81 90
angela.sodefjed@nordreisa.kommune.no

Vidar Grønningen,
konsulent koordinerende enhet
Sonjatunveien 1,
9151 Storslett
Telefon: 77 58 81 90
vidar.gronningen@nordreisa.kommune.no

Salangen

Anne Vestermo Nesje
Ergoterapeut/ rehab.koordinator,
Helsesenteret, 9350 Sjøvegan
Telefon: 77 17 20 78, mob. 974 63 486  anne.vestermo.nesje@salangen.kommune.no

Skjervøy

Siv Karlsen
fysioterapeut, Skjervøy kommune
Postboks 145, 9180 Skjervøy
Telefon: 77 77 57 22
siv@skjervoy.kommune.no

Skånland

Merete Jankila
Driftsleder for bo- og miljøtjenesten
Skånland Kommune, 9439 Evenskjer
Telefon: 77 08 94 68
merete.jankila@skanland.kommune.no

Per Eivind Horn
Kontakt for rehabilitering
Skånland Kommune, 9439 Evenskjer
Telefon. 77 08 98 43 mob. 907 26 289
per.eivind.horn@skanland.kommune.no

Storfjord

Stine Johansson Keinovuopio
Koordinerende enhet,
Oldersletta 1, 9046 Oteren
Telefon, mob. 400 28 852
stine.johansson@storfjord.kommune.no

Sørreisa

Henriette Solli
Ergoterapeut Rehabiliteringsenheten,
Sykehjemsveien 37, 9310 Sørreisa
Telefon: 992 04 710
henriette.solli@sorreisa.kommune.no

Tjeldsund

Elisabeth Horn
Helse og omsorgssjef Tjeldsund omsorgsenter
Strandveien 82, 9441 Fjelldal
Telefon: 975 22 073
elisabeth.horn@tjeldsund.kommune.no


Torsken

Tore Øseth
Fysioterapeut
Postboks 475, 9305 Finnsnes
Telefon: 77 84 52 00, mob. 959 25 134
fystore@online.no

Tranøy

Anita Theodorsen
Fagleder hjemmetjenesten,
Vangsvikveien 313, 9304 Vangsvik
Telefon: 991 68 509
anita.theodorsen@tranoy.kommune.no


Tromsø

koordinerende.team@tromso.kommune.no

Koordinerende enhet barn og unge 0-23 år:  
Heidi Matre
Koordinator Ressurssenter,
Seksjon barn og familie
Telefon: 950 05 283
heidi.matre@tromso.kommune.no

Koordinerende enhet voksne over 23 år: 
Ansvar for personer med somatiske lidelser, utviklingshemming og utviklingsforstyrrelser
Evelyn Solli Thomassen
Telefon: 911 57 487
evelyn.solli.thomassen@tromso.kommune.no

Lina Forslund
Telefon: 948 27 673
lina.forslund@tromso.kommune.no


Ansvar for personer innen for området rus og psykiatri: 
Anne Lise Pedersen
Telefon: 918 74 097
anne.lise.pedersen@tromso.kommune.no


Tysfjord

Line Østergaard
Fysioterapeut, Tysfjord kommune
postboks 104, 8591 Kjøpsvik
Telefon: 75 77 55 00 / 911 67 526
line.ostergaard@tysfjord.kommune.no


Fant du det du lette etter?
(På grunn av personvernet kan du ikke sende personlig informasjon som din epostadresse, telefonnummer eller personnummer)