Tillitsvalgte

Her finner du en oversikt over hovedtillitsvalgte, foretakstillitsvalgte og verneombud i UNN. Oversikt over tillitsvalgte i de enkelte klinikkene og avdelingene er tilgjengelig for de ansatte på UNNs intranett.

​Foretaksverneombud

Einar Rebni, Tromsø
Einar.Rebni@unn.no

Tove Cathrine Mack, Tromsø
Tove.Cathrine.Mack@unn.no

Rita Vang, Harstad og Narvik
Rita.Vang@unn.no

Den Norske Legeforening

For tiden ingen foretakstillitsvalgt eller hovedtillitsvalgt

Norsk Psykologforening

Martin Øien Jenssen, foretakstillitsvalgt
Martin.oien.Jenssen@unn.no

Samfunnsviterne

Vidar Anderssen, foretakstillitsvalgt
vidar.anderssen@unn.no

Tekna

Magnar Johnsen, foretakstillitsvalgt
Magnar.Johnsen@unn.no

Fagforbundet

Rigmor Frøyum, foretakstillitsvalgt
rigmor.froyum@unn.no

Rune Moe, hovedtillitsvalgt Tromsø
rune.moe@unn.no

Marianne Johnsen, hovedtillitsvalgt Tromsø
marianne.johnsen@unn.no

Rita Vestgård, hovedtillitsvalgt Harstad
Rita.Vestgard@unn.no

Kyrre Johansen, hovedtillitsvalgt Narvik

Fellesorganisasjonen (FO)

Elin Johansen, foretakstillitsvalgt
Elin.Helen.Johansen@unn.no

Den norske jordmorforening

Paul Larsen, foretakstillitsvalgt
Paul.Larsen@unn.no

NITO

Geir Lindrupsen, foretakstillitsvalgt
geir.lindrupsen@unn.no

Norges Farmaceutiske Forening (NFF)

Terje Nilsen, foretakstillitsvalgt
terje.nilsen@unn.no

Det Norske Maskinistforbund (DNMF)

Trygve Giswold, foretakstillitsvalgt
Trygve.Giswold@unn.no

Forskerforbundet

Elizaveta Igumnova, foretakstillitsvalgt
elizaveta.igumnova@unn.no

Norsk Ergoterapeutforbund (NETF)

Anita Dimmen Johansen, foretakstillitsvalgt
anita.dimmen.johansen@unn.no

Norsk Fysioterapeutforbund (NFF)

Andreas R. Dybesland, foretakstillitsvalgt
Andreas.Dybesland@unn.no

Norsk Radiografforbund (NRF)

Eddie-Andre Elde, foretakstillitsvalgt
Eddie-Andre.Elde@unn.no

Norsk Sykepleieforbund (NSF)

Mai-Britt Martinsen, foretakstillitsvalgt
Mai-Britt.Martinsen@unn.no

Monica Fyhn Sørensen, hovedtillitsvalgt Tromsø
monica.fyhn.sorensen@unn.no

Geir Magne Johnsen, hovedtillitsvalgt Harstad
Geir.Magne.Johnsen@unn.no

Vibeke Haukland, hovedtillitsvalgt Narvik
Vibeke.Haukland@unn.no

Utdanningsforbundet

For tiden ingen foretakstillitsvalgt

Presteforeninga

For tiden ingen foretakstillitsvalgt

Delta

Jan Eivind Pettersen, foretakstillitsvalgt
jan.eivind.pettersen@unn.no

Parat

Elin Vorren, foretakstillitsvalgt
Telefon 777 54003 / 991 50 990

Fant du det du lette etter?
(På grunn av personvernet kan du ikke sende personlig informasjon som din epostadresse, telefonnummer eller personnummer)