Ansatte i samhandlingsenheten


Magne Nicolaisen, avdelingsleder

917 36 289
Magne.Nicolaisen@unn.no

Magne Nicolaisen

Beate Nyheim, seniorrådgiver
Ansvarsområde: Overordnet samarbeidsorgan (OSO)
975 43 010
Beate.Nyheim@unn.no

Beate Nyheim

Guri Moen Lajord, rådgiver
Ansvarsområde: Samarbeidsforum somatikk, fastlegerådet
913 84 527
Guri.Moen.Lajord@unn.no

Guri Moen Lajord

Marit Bergh, rådgiver
Ansvarsområde: Samarbeidsforum rus- og psykiatri
922 82 471
Marit.Bergh@unn.no

Marit Bergh

Leif Røssås, fastlege og praksiskoordinator
Ansvarsområde: PKO-ordningen
970 04 905
Leif.Ingmar.Rossas@unn.no

Kjetil Jørgensen, konsulent
Ansvarsområde: Samhandlingsbarometeret 
932 27 257
Kjetil.Jorgensen@unn.no

Kjetil Jørgensen

Audhild Høyem, rådgiver
Ansvarsområde: rehabilitering/Regional koordinerende enhet (helse-nord.no/rehabilitering)
905 47 197
Audhild.Hoyem@unn.no

Audhild Høyem
Fant du det du lette etter?
(På grunn av personvernet kan du ikke sende personlig informasjon som din epostadresse, telefonnummer eller personnummer)